Menu

پرده

طراحی، دوخت، نصب و اجرای انواع پرده های پارچه ای با جنس های متفاوتی همچون حریر پرده و تور که درون آن از طرح های گیپور یا کارهای لمه یا قیطون استفاده می شود و از لحاظ کیفیت و استقامت و زیبایی منحصربه فرد می باشد.

یکی از مهمترین مواردی که در تورها باید به آن توجه داشت؛ بافت تور و تار و پود آن می باشد. هرچقدر تار و پود ریزتر و نخ آن ضخیم تر باشد از کیفیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

از بهترین برندهای که در پرده های مدرن و شیک از استانداردهای بالایی برخوردار هستند، می توان از برند TAJ نام برد. این برند در یکی از کارخانه های بزرگ ترکیه ساخته می شود و نام تاج را برای خود تصاحب نموده است. این برند در ایران از شهرت و طرفداران فراوانی برخوردار است. از معروفترین محصولات شرکت تاج می توان به حریر گیپوردار، تور گیپوردار، انواع ساتن های ساده و طرح دار، انواع کارهای اسپورت برای کودکان و نوجوانان اشاره نمود. یکی از بهترین برندهای روتختی، برند تاج می باشد، لازم به ذکر است که این محصولات از مرغوبترین مواد پشم و شیشه، پارچه و زیباترین طرح ها و رنگ ها توسط متخصصان مد این کارخانه ترکیه ای ساخته شده است.

برند Modena نیز از معروفترین، لوکسترین و پرطرفدارترین برندهای استفاده شده در مدل پرده هایی که چشم نوازی می کنند، می باشد. این برند نیز در کشور ترکیه تولید و محصول آن در اروپا و ایران به فروش می رشد. مدنا در طرح ها و رنگ های متنوع خود از انواع ساتن ها، حریرها، تورها، کتان ها و مخمل های زیبا استفاده می نماید. محصولات مدنا از سال 2008 وارد ایران شده و تا کنون در رتبه های اول فروش پرده قرار داشته است.

شرکت SNT نیز فعالیت خود را در ترکیه آغاز و محصولات خود را از 8 سال پیش به ایران عرضه کرده و از جایگاه خاصی برخوردار می باشد. یکی از اجناس منحصر به فرد این شرکت مخمل های طرح دار آن در رنگ ها و طرح های مختلف می باشد. از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت ترک طرح های اسپورت اتاق خواب می باشد.

از دیگر محصولات مرغوبی که ما در کارهای جذاب خود استفاده می کنیم می توان از برندهای Deniz، GRAPPA و محصول ایرانی شاهو نام برد.

پرده خوب نه تنها باید از جنس مرغوب و با کیفیت برخوردار باشد، بلکه باید طرح و اجرا و مدل پرده را نیز مورد توجه قرار گیرد.